Views Jump Menu (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Views
it: Viste

en: Open link in new window
it: Apre il link in una nuova finestra

en: Class
it: Classe

en: About
it: Informazioni

en: Jump menu
it: menu rapido

en: Wrapper class
it: Classe wrapper
