Views Jump Menu (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Class
nl: Klasse

en: About
nl: Over

en: URL field
nl: URL-veld

en: Jump menu
nl: Snelmenu

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse
