Views Jump Menu (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Class
fa: کلاس

en: About
fa: درباره

en: Jump menu
fa: منوی پرش
