Views Jump Menu (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Open link in new window
pt: Abrir link em uma nova janela

en: Class
pt: Classe

en: Jump Menu
pt: Menu Expresso

en: About
pt: Sobre

en: Jump menu
pt: Menu expresso

en: Wrapper class
pt: Classe wrapper

en: Select text
pt: Selecionar texto
