Views Jump Menu (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Open link in new window
sv: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Class
sv: Klass

en: Jump Menu
sv: Snabbvalsmeny

en: About
sv: Om

en: Jump menu
sv: Snabbvalsmeny

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass
