Views Jump Menu (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Views
uk: Види

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Class
uk: Клас

en: Jump Menu
uk: Меню переходу

en: About
uk: Про модуль

en: Jump menu
uk: Меню переходу

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: Label field
uk: Поле мітки
