View kanban bootstrap (1.0.10) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: On
ja: オン

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: - None -
ja: - なし -

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Task
ja: タスク

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Asc
ja: 昇順
