View kanban bootstrap (1.0.11) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: On
nl: Aan

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Task
nl: Taak

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Loading
nl: Laden

en: Title field
nl: Titelveld

en: Change status
nl: Status aanpassen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Dialog width
nl: Breedte dialoogvenster
