View kanban bootstrap (1.0.12) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: On
pt: Ligado

en: Edit
pt: Editar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Views
pt: Visualizações

en: Add
pt: Adicionar

en: View
pt: Mostrar

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Title field
pt: Campo de título
