View kanban bootstrap (1.0.14) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: On
tr: Açık

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Task
tr: Görev

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Asc
tr: Artan
