View kanban bootstrap (1.0.15) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Asc
hr: Uzlazno
