View kanban bootstrap (1.0.15) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
