View kanban bootstrap (1.0.16) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
