View kanban bootstrap (1.0.18) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: On
ta: சரி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Task
ta: செய்பணி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது

en: About
ta: பற்றி
