View kanban bootstrap (1.0.19) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Apply
af: Pas toe
