View kanban bootstrap (1.0.19) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Medium
ar: متوسط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Task
ar: مهمة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Asc
ar: تصاعدي
