View kanban bootstrap (1.0.19) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Medium
ast: Mediu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
