View kanban bootstrap (1.0.19) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
