View kanban bootstrap (1.0.19) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Medium
he: בינוני

en: Desc
he: יורד

en: Task
he: משימה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Apply
he: החל

en: Loading
he: בטעינה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: TODO
he: לביצוע

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Asc
he: סדר עולה
