View kanban bootstrap (1.0.19) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Medium
lv: Vidējs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Task
lv: Uzdevums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
