View kanban bootstrap (1.0.19) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
