View kanban bootstrap (1.0.19) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Medium
pl: Średnie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Task
pl: Zadanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Loading
pl: Ładowanie

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: List field
pl: Pole listy załączników

en: Asc
pl: Rosnąco
