View kanban bootstrap (1.0.19) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Medium
uk: Середній

en: Desc
uk: Спад

en: Task
uk: Завдання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Apply
uk: Застосувати

en: Loading
uk: Завантаження

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Change status
uk: Змінити статус

en: List field
uk: Поле списку

en: Urgent
uk: Терміново

en: Asc
uk: Зрост

en: DONE
uk: ГОТОВО

en: Dialog width
uk: Ширина діалогу
