View kanban bootstrap (1.0.23) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: On
be: На

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Workflow
be: Плын працы

en: Apply
be: Ужыць

en: Loading
be: Загружаецца

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -
