View kanban bootstrap (1.0.23) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
