View kanban bootstrap (1.0.24) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Loading
lt: Kraunama

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: List field
lt: Sąrašo laukelis
