View kanban bootstrap (1.0.24) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Task
ro: Sarcină

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Apply
ro: Aplică

en: Loading
ro: Se încarcă

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Asc
ro: Ascendent
