View kanban bootstrap (1.0.24) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: About
ug: ھەققىدە
