View kanban bootstrap (1.0.25) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Priority
bg: Приоритет

en: On
bg: Включи

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Medium
bg: Среда

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Apply
bg: Търси

en: Loading
bg: Зареждане
