View kanban bootstrap (1.0.25) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: 4
kn: ೪

en: 2
kn: ೨

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1
kn: ೧

en: Point
kn: ಬಿಂದು

en: Urgent
kn: ತುರ್ತು

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
