View kanban bootstrap (1.0.25) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: On
ne: माथि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Medium
ne: माध्यम

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: 5
ne: ५

en: 3
ne: ३

en: 4
ne: ४

en: 2
ne: २

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: 1
ne: १
