View kanban bootstrap (1.0.25) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: On
fa: روشن

en: Edit
fa: تدوین

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Views
fa: نماها

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: History
fa: تاریخچه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: ,
fa: ،

en: Medium
fa: متوسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Apply
fa: تایید

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Title field
fa: عنوان حوزه

en: Collapse
fa: افتاده

en: Asc
fa: صعودی
