View kanban bootstrap (1.0.25) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Priority
sv: Prioritet

en: On
sv: På

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: History
sv: Historik

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Medium
sv: Mellan

en: Desc
sv: Fallande

en: Task
sv: Uppgift

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Date field
sv: Datumfält

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Apply
sv: Applicera

en: Loading
sv: Laddar

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Title field
sv: Titelfält

en: Assign to
sv: Tilldela till

en: Select date
sv: Välj datum

en: List field
sv: Visa fält

en: Urgent
sv: Brådskande

en: Progress
sv: Framsteg

en: Collapse
sv: Fäll in

en: Asc
sv: Stigande
