View kanban bootstrap (1.0.25) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: On
th: เปิด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Views
th: ดู

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: History
th: ประวัติ

en: Off
th: ปิด

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์
