View kanban bootstrap (1.0.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
