View kanban bootstrap (1.0.5) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Title field
az: Başlıq sahəsi
