View kanban bootstrap (1.0.25) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Default
am: ነባሪ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: View
am: ትይታ

en: History
am: ታሪክ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Sort by
am: ደርድር
