View kanban bootstrap (1.0.25) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: About
br: Diwar-benn

en: Collapse
br: Bihanaet
