View kanban bootstrap (1.0.25) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: On
el: Ανοικτό

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Medium
el: Μέσο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Loading
el: Φόρτωση

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: List field
el: Εμφάνιση πεδίου σε λίστα

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: Asc
el: Αύξ
