View kanban bootstrap (1.0.25) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Priority
fi: Tärkeys

en: On
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: History
fi: Historia

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Task
fi: Tehtävä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Date field
fi: Päivämääräkenttä

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Apply
fi: Käytä

en: Loading
fi: Ladataan

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Assign to
fi: Osoita tehtävä

en: Collapse
fi: Pienennä
