View kanban bootstrap (1.0.25) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Priority
gl: Prioridade

en: On
gl: Activo

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Medium
gl: Medio

en: Task
gl: Tarefa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Date field
gl: Campo data

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Loading
gl: Cargando

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Title field
gl: Campo de título

en: Point
gl: Punto

en: Collapse
gl: Pregar
