View kanban bootstrap (1.0.25) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: On
gu: ચાલુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Task
gu: કાર્ય

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧
