View kanban bootstrap (1.0.25) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Loading
hy: Բեռնում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Collapse
hy: Փակել
