View kanban bootstrap (1.0.25) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Priority
is: Forgangur

en: On
is: Virkjað

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: History
is: Saga

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Medium
is: Miðlungs

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Apply
is: Virkja

en: Loading
is: Hleð

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
