View kanban bootstrap (1.0.25) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: On
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Add
ka: დამატება

en: History
ka: ისტორია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Desc
ka: აღწერა

en: Loading
ka: იტვირთება
