View kanban bootstrap (1.0.25) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Medium
kk: Орташа
