View kanban bootstrap (1.0.25) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Collapse
km: វេញ
