View kanban bootstrap (1.0.25) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
