View kanban bootstrap (1.0.25) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Medium
lo: ກາງ
