View kanban bootstrap (1.0.25) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: On
ml: ഓൺ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: History
ml: ചരിത്രം

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
